شما هیچ موردی در سبد خرید خود ندارید

خدمات VIP کیش

فیلترها
در هر صفحه
یکی دیگر از خدماتی که شرکت‌های اجاره لیموزین در کیش در اختیار شما قرار می‌دهند، گشت VIP دور جزیره با لیموزین است. شما می‌توانید با کرایه لیموزین‌های لوکس، در آرامش خاطر دور جزیره را با یک اتومبیل لوکس بگردید و از اماکن دیدنی آن بر اساس انتخاب خودتان در مدت زمان ۲ ساعت دیدن کنید. مدت زمان خدمات: ۲ ساعت ترانسفر رفت و برگشت VIP پذیرایی داخل خودرو گشت دور جزیره مبلغ پرداختی برای حداکثر ۷ نفر است زمان استفاده از بلیت: دقیقاً طبق تاریخ و زمان درج‌شده روی بلیت امکان رزرو از قبل وجود دارد. بعضی از تفریحات کیش خصوصاً در ایام نوروز امکان پر شدن ظرفیت دارند و برای مسافرانی که وقت کمتری دارند امکان پیش‌رزرو حتی از چندین روز قبل از طریق وبسایت سفرساز فراهم شده است. شما می‌توانید به صورت شبانه‌روزی از طریق شمارۀ تلفن ۰۹۰۵۳۵۸۷۴۱۳ با همکاران ما در تماس باشید.
4,905,000 تومان
عکاسخانه اردیبهشت کیش ارائه‌دهندۀ خدمات عکاسی و فیلمبرداری حرفه‌ای برای تم‌ها و مناسبت‌های متفاوت است. بن تخفیف عکاسی و فیلمبرداری در کیش توسط عکاسخانه اردیبهشت کیش برای شما فراهم شده است. مدت زمان خدمات: ۲ ساعت عکاسی در فضای آتلیه و فضای باز ترانسفر رفت و برگشت رایگان تهیۀ عکس و فیلم و کلیپ و تحویل فایل زمان استفاده از بن تخفیف: با هماهنگی قبلی شما می‌توانید به‌صورت شبانه‌روزی از طریق شمارۀ تلفن ۰۹۰۵۳۵۸۷۴۱۳ با همکاران ما در تماس باشید. آدرس عکاسخانه اردیبهشت: بازار بزرگ ونوس ,طبقه اول، پلاک ۲۷۶
69,000 تومان 71,000 تومان
بلیط ماهیگیری در کیش در کلوپ VIP پشت اسکله مارینا. ماهیگیری دریایی در کیش یک تجربۀ مجاز و برنامه‌ریزی شده است که طی آن شما می‌توانید با شناورهای مخصوص ماهیگیری یا فیشینگ بوت لذت ماهیگیری در آبهای عمیق خلیج فارس را تجربه کنید. * مبلغ ذکرشده به ازای هر نفر است. برای برخورداری از کد تخفیف باشگاه مشتریان سفرساز برروی این تفریح، با شماره ۰۹۰۵۳۵۸۷۴۱۲ یا ۰۹۰۵۳۵۸۷۴۱۳ تماس بگیرید. * مخاطب: بانوان و آقایان * محدوده سنی: همه سنین * ظرفیت قایق: استاندارد ۴ و حداکثر ۵ نفر * مدت زمان تفریح: ۴ ساعت * ساعات فعالیت: ۵ بامداد الی ۱۸ (سه سانس) * زمان استفاده از بلیت: طبق تاریخ درج شده روی بلیط * امکان رزرو از قبل وجود دارد. بعضی از تفریحات کیش خصوصاً در ایام نوروز امکان پر شدن ظرفیت دارند و برای مسافرانی که وقت کمتری دارند امکان پیش‌رزرو حتی از چندین روز قبل، از طریق وبسایت سفرساز فراهم شده است. * شما می‌توانید به‌صورت شبانه‌روزی از طریق شمارۀ تلفن ۰۹۰۵۳۵۸۷۴۱۳ با همکاران ما در تماس باشید. * آدرس:بین ساحل سیمرغ و مرجان، کلوپ تفریحات دریایی هتل مارینا
2,350,000 تومان 2,500,000 تومان
گشت سورپرایز VIP در کیش یکی از خدمات نوظهور جزیره است که روزهای جشن و مناسبت‌های خاص شما را رنگ و بوی دیگری می‌بخشد. این برنامه شامل پکیجی از برنامه‌های VIP است که طبق ذائقه و خواست مشتری و بر اساس مناسبت خاص وی تنظیم می‌شود. * مدت زمان خدمات: ۱ ساعت * تعداد نفرات پکیج: ۲ نفر (۳۰۰ هزار تومان به ازای هر نفر اضافه) * ترانسفر رفت و برگشت VIP * تهیۀ عکس و فیلم و کلیپ و تحویل فایل * دیزاین کنار ساحل همراه کیک و بادکنک و تزئین‌های خاص * زمان استفاده از بلیت: دقیقاً طبق تاریخ و زمان درج‌شده روی بلیت * امکان رزرو از قبل وجود دارد. بعضی از تفریحات کیش خصوصاً در ایام نوروز امکان پر شدن ظرفیت دارند و برای مسافرانی که وقت کمتری دارند امکان پیش‌رزرو حتی از چندین روز قبل از طریق سایت سفرساز فراهم شده است. * شما می‌توانید به‌صورت شبانه‌روزی از طریق شمارۀ تلفن ۰۹۰۵۳۵۸۷۴۱۳ با همکاران ما در تماس باشید. * آدرس: بعد از رزرو حتما با تلفن ۰۹۰۵۳۵۸۷۴۱۲ تماس حاصل شود.
3,000,000 تومان
گشت دریایی در کیش یک انتخاب مناسب برای کسانی است که دوست دارند دقایقی طولانی از منظرۀ دریا و دیدن خط ساحلی از روی آب لذت ببرند. با کرایه انواع یات خصوصی از طریق سفرساز می‌توانید خاطره خوشی از دریانوردی در جزیره کیش را همراه عزیزانتان ثبت کنید. * برای برخورداری از کد تخفیف باشگاه مشتریان سفرساز برروی این تفریح، با شماره ۰۹۰۵۳۵۸۷۴۱۳ یا ۰۹۰۵۳۵۸۷۴۱۲ تماس بگیرید. * هر بلیط مخصوص یک قایق ۲ تا ۷ نفره است. * قایق‌های مبله یا یات خصوصی به شما این امکان را می‌دهند که بسته به تعداد همراهانتان به‌صورت دسته‌جمعی از مناظر لذت ببرید و تجربه‌ای خوش به‌جا بگذارید. * مخاطب: بانوان و آقایان * محدوده سنی: همه سنین * مدت زمان تفریح: یک ساعت با احتساب رفت و برگشت * زمان استفاده از بلیت: طبق تاریخ درج شده روی بلیط * امکان رزرو از قبل وجود دارد. بعضی از تفریحات کیش خصوصاً در ایام نوروز امکان پر شدن ظرفیت دارند و برای مسافرانی که وقت کمتری دارند امکان پیش‌رزرو از طریق سایت سفرساز حتی از چندین روز قبل فراهم شده است. * شما می‌توانید به‌صورت شبانه‌روزی از طریق شمارۀ تلفن ۰۹۰۵۳۵۸۷۴۱۲ و ۱۳ با همکاران ما در تماس باشید. * آدرس: بر اساس کلوپ انتخابی
تماس برای قیمت

 

آشنایی با خدمات تشریفات کیش

شاید کمتر گردشگری با خدمات تشریفات کیش آشنایی داشته باشد. هرجا رونق گردشگری و توریسم باشد، سرویس‌های VIP و لوکس نیز ایجاد می‌شود. خدمات تشریفات کیش نیز در همین راستا و برای اشخاصی تدارک دیده شده که دوست دارند همیشه سفرهای خود را لوکس برگزار کنند. جزیره کیش به دلیل نزدیکی به کشورهای حاشیۀ خلیج فارس و همچنین برخورداری از امکانات منطقه آزاد اقتصادی، فضای لوکسی دارد و هرکسی که به جزیره سفر کرده نیز می‌تواند این گفته را تأیید ‌کند. وبسایت گردشگری سفرساز با ارائۀ بن تخفیف برای خدمات وی آی پی کیش فرصت خوبی برای همراهان خود فراهم کرده تا از خدمات تشریفاتی کیش لذت ببرند.

 

تشریفات کیش

 


تشریفات ترانسفر فرودگاه کیش

از آنجا که کیش علاوه‌بر مقصد گردشگری، یک مقصد پررونق تجاری نیز هست، خیلی از شرکت‌ها دوست دارند میهمانان تجاری خود را با تشریفات خاصی از فرودگاه کیش ترانسفر کنند. خدمات وی آپی ترانسفر فرودگاه کیش این امکان را فراهم کرده تا با اجاره لیموزین ترانسفر، با تشریفات خاص  میهمانان خود را از فرودگاه به سمت هتل یا هر مکان دلخواه خود ترانسفر کرده یا آنها را به سمت فرودگاه بدرقه کنید. البته خدمات وی آی پی کیش ترانسفر فرودگاه تنها برای شرکت‌ها و سازمان‌ها نیست. خیلی از افراد دوست دارند مناسبت‌های خود را مانند ماه عسل، سالگرد ازدواج و... به شکل تشریفاتی برگزار کنند. به همین دلیل می‌توانند از خدمات تشریفات ورود به کیش و یا تشریفات خروج از کیش با تخفیف برخوردارشوند.

 

لیموزین تشریفاتی ترانسفر فرودگاه کیش

 


گشت دور جزیره با لیموزین در خدمات وی آی پی کیش

اجاره لیموزین و برخورداری از خدمات تشریفات کیش برای اهداف دیگری جز ترانسفر فرودگاه نیز صورت می‌گیرد. گشت دور جزیره با لیموزین تشریفاتی یکی از این خدمات است که در سفرساز با تخفیف ارائه می‌شود. در این گشت دور جزیره انتخاب مقصد با شماست و می‌توانید به مدت حدود دو ساعت به همراه پذیرایی لوکس داخل لیموزین از مشاهدۀ جاهای دیدنی کیش لذت ببرید. در این پکیج تشریفاتی کیش ترانسفر رفت و برگشت VIP از محل موردنظر شما صورت خواهد گرفت، همچنین در داخل لیموزین نیز با انواع نوشیدنی مانند آبمیوه و شامپاین بدون الکل، میان وعده و کیک بر اساس مناسبت انتخابی شما، برخورداری خواهید شد. برای استفاده از این خدمات از طریق شماره‌های بالای صفحه با همکاران ما تماس بگیرید تا هماهنگی‌های لازم را برای شما انجام دهند.

 

لیموزین تشریفاتی گشت جزیره

 


پکیح عکاسی کنار ساحل با خدمات تشریفات کیش

یکی دیگر از خدمات تشریفات کیش استفاده از پکیج های عکاسی کنار ساحل است که بر اساس مناسبت خاص شما با ارائۀ یک پکیج تزئینی کنار ساحل و یا هر مکان دلخواه شما و عکسبرداری و فیلمبرداری حرفه‌ای لحظات و روزهای خاص زندگی شما را به زیبایی ثبت می‌کند. خدمات اجاره لیموزین تشریفاتی برای پکیج تولد و عروسی و همچنین عکاسی کنار ساحل توسط پرسنل مجرب عکاسخانه اردیبهشت کیش از جمله خدمات VIP کیش هستند که برای هر سنی و هر سلیقه‌ای پکیج خاص خود را دارند. آنها با شناسایی بهترین جاهای کیش برای عکاسی شما را به یک تور عکاسی می‌برند و با تزئین ساحل بر اساس مناسبت خاص شما مانند عقد، تولد، سالگرد ازدواج و... عکس‌های زیبایی از لحظات شما ثبت می‌کنند.

 

دیزاین تشریفاتی کنار ساحل کیش عکاسخانه اردیبهشت

 

 

اجاره یات خصوصی یکی دیگر از تشریفات کیش

مگر می‌شود به یک شهر دریایی سفر کرد و قایق‌سواری نکرد! در کیش با انواع قایق و در رنج قیمتی متفاوت می‌توانید از قایق سواری در دریا لذت ببرید. از اجاره قایقهای بادبانی کیش گرفته تا کایاک، قایق موتوری، پدل بورد و... . یکی از خدمات لوکس کیش اجاره یات است. این نوع از خدمات VIP کیش در ساحل مارینا کیش برای شما در دسترس است. یات ها همان شناورهای خصوصی موتوردار و بادبان‌دار کوچک‌تر از کشتی و بزرگ‌تر از قایق هستند که تمام امکانات بک خانه را دارند، از آشپزخانه و سرویس بهداشتی گرفته تا اتاق پذیرایی و استراحت. برای اجاره یات می‌توانید به اسکله قایق‌های تفریحی واقع در ساحل مارینا کیش مراجعه فرمایید.

 

خرید و رزرو تشریفات کیش

برای اطلاع از لیست تشریفات کیش همکاران ما در سفرساز آمادۀ پاسخگویی به شما عزیزان هستند. شما می‌توانید با تماس شبانه‌روزی از اطلاعات کامل دربارۀ هتل های لوکس کیش و خدمات VIP جزیره مطلع شوید. ما در سفرساز ضامن یک سفر عالی به کیش هستیم که بر اساس بودجه، تعداد نفرات و ذائقۀ شما برنامه‌ریزی شده باشد. می‌توانید صفر تا صد برنامه سفر به کیش خود را برعهدۀ ما بگذارید. از خرید تور کیش تا ترانسفر vip از فرودگاه و انتخاب بهترین پکیج تفریحات کیش، تمامی در سفرساز برای شما فراهم شده است. سفرساز برای شما خاطره می‌سازد!