رستوران‌های کیش

فیلترها
در هر صفحه
رستوران لافت کیش با موسیقی زنده و ارائۀ منوی متنوع غذای سنتی و فست فود، یکی از انتخاب‌های خوب جزیره است. بن تخفیف رستوران لافت از طریق سفرساز در دسترس شماست. - زمان سرویس دهی کافه رستوران: ۱۳:۰۰ الی ۰۲:۰۰ بامداد - پذیرایی در وقت: ناهار و شام - موسیقی زنده: دارد (زمان شام) - روزهای دوشنبه، چهارشنبه، پنجشنبهDJ(ساعت۲۱:۰۰الی۲۳:۰۰) - منوی غذا: ایرانی و فست‌فود (در وقت شام تنها فست‌فود) - سالادبار: - ویوی ساحل: ندارد - خدمات کافی‌شاپ: دارد، نوشیدنی سرد و گرم و... - ترانسفر رفت و برگشت رایگان: ندارد - فضای رستوران: سالن - میز و صندلی - آدرس: کیش، طبقۀ اول هتل پنج ستاره ایران - شما می‌توانید به‌صورت شبانه‌روزی از طریق شمارۀ تلفن ۰۹۰۵۳۵۸۷۴۱۳ با همکاران ما در تماس باشید.
25,000 تومان 36,000 تومان
رستوران ساحلی سالود کیش با موزیک زنده یکی از رستوران‌های معروف و شیک جزیره است که خیلی از گردشگران برای صرف ناهار یا شام به آن مراجعه می‌کنند. رستوران از دو فضای داخلی و بیرونی تشکیل شده و شما می‌توانید در فضایی آرام با منظرۀ دریا غذای خود را میل کنید. بن تخفیف رستوران سالود کیش را از سفرساز بخواهید. این خدمات تا اطلاع ثانوی غیرفعال است. جهت رفتن به رستوران سالود کیش حتما از ترانسفر اختصاصی رستوران استفاده کنید. در صورت استفاده از تاکسی به دلیل پرداخت انعام به راننده، تخفیف خریداری شده غیر قابل استفاده خواهد شد. - زمان سرویس دهی: - ورودی: رایگان - پذیرایی در وقت: ناهار و شام - موسیقی زنده: دارد (زمان شام) - منوی غذا: ایرانی و دریایی - سالادبار: دارد - ویوی ساحل: دارد - خدمات کافی‌شاپ: دارد، نوشیدنی سرد و گرم و... - ترانسفر رفت و برگشت رایگان: دارد - فضای رستوران: سالن - میز و صندلی و فضای باز -میز و صندلی - آدرس: کیش، جاده جهان، کلبه هور - شما می‌توانید به‌صورت شبانه‌روزی از طریق شمارۀ تلفن ۰۹۰۵۳۵۸۷۴۱۳ با همکاران ما در تماس باشید.
15,000 تومان 51,000 تومان
رستوران هزار و یک شب کیش از معدود رستوران‌ های سنتی با موزیک زنده و محیطی خانوادگی است. فضای رستوران شامل تخت و صندلی است و غذاها از تازه‌ترین مواد اولیه تهیه می‌شود. با خرید هر بن تخفیف رستوران هزارویک شب کیش مبلغی که درج شده، از حساب شما کسر خواهد شد. خدمات تخفیف این رستوران تا اطلاع ثانوی غیرفعال است. - زمان سرویس‌دهی: ظهر و شب - ورودی: رایگان (درصورت سفارش غذا) - پذیرایی در وقت ناهار و شام - موسیقی زنده: دارد سنتی و پاپ - منوی غذا: ایرانی (کباب) و دریایی - سالادبار: -ویوی ساحل: ندارد - خدمات کافی شاپ: چای و قلیان - ترانسفر رفت و برگشت رایگان: ندارد - فضای رستوران: سالنی -تخت و میزوصندلی آدرس: کیش، بلوار ایران، طبقۀ زیرین ساختمان هدیش
تماس برای قیمت
رستوران بهشت شاندیز کیش یکی دیگر از رستوران‌های موسیقی زنده است که با ارائۀ غذاهای باکیفیت توانسته اعتماد مشتریان و گردشگران کیش را به خود جلب کند. این رستوران سالنی با دارابودن فضای بزرگ میزبان جشن‌ها و مراسم شما نیز هست. - زمان سرویس دهی: ۱۳:۰۰ الی 17 و 21 الی 24 - ورودی: رایگان (درصورت سفارش غذا) - پذیرایی در وقت: ناهار و شام - موسیقی زنده: دارد (زمان شام) - منوی غذا: ایرانی و کباب و دریایی - سالادبار: دارد - ویوی ساحل: ندارد - خدمات کافی‌شاپ: دارد، دسر، نوشیدنی سرد و گرم و... - ترانسفر رفت و برگشت رایگان: دارد - فضای رستوران: سالن - میز و صندلی - آدرس: کیش، خیابان رودکی، جنب هتل پارمیدا کیش - شما می‌توانید به‌صورت شبانه‌روزی از طریق شمارۀ تلفن ۰۹۰۵۳۵۸۷۴۱۳ با همکاران ما در تماس باشید.
15,000 تومان 45,000 تومان
رستوران شاندیز صفدری VIP کیش واقع در طبقۀ دوم هتل آرامیس پلاس کیش با منوی متنوعی از غذاهای ایرانی شما را با طعم و ذائقۀ ایرانی آشتی می‌دهد. -زمان سرویس دهی: 12:30 الی 16 و 21:30 الی 24 -ورودی: دارد (زیر ده سال رایگان) - پذیرایی در وقت: ناهار و شام -موسیقی زنده: دارد (زمان شام) - منوی غذا: ایرانی و کباب و دریایی - سالادبار: دارد - ویوی ساحل: ندارد -خدمات کافی‌شاپ: دارد، نوشیدنی سرد و گرم و... - ترانسفر رفت و برگشت رایگان: ترانسفر رفت رایگان -فضای رستوران: سالن - میز و مبل و صندلی -آدرس: کیش، میدان پردیس2، هتل آرامیس پلاس -شما می‌توانید به‌صورت شبانه‌روزی از طریق شمارۀ تلفن ۰۹۰۵۳۵۸۷۴۱۳ با همکاران ما در تماس باشید.
15,000 تومان 46,000 تومان
رستوران بام رویایی کیش که به اسم رستوران کف شیشه ای کیش نیز معروف است، در ارتفاع ۵۰ متری از سطح زمین و با کف شیشه‌ای است که ویوی ۳۶۰ درجه از جزیره دارد. بن تخفیف رستوران کف شیشه ای بام رویایی کیش را از سفرساز خریداری کنید. این خدمات تا اطلاع ثانوی غیرفعال است. -زمان سرویس دهی: 13 الی 1 بامداد -ورودی: دارد - پذیرایی در وقت: ناهار و شام -موسیقی زنده: دارد (زمان شام) - منوی غذا: ایرانی، دریایی، عربی (فرنگی) - سالادبار: دارد (به‌دلیل کرونا به‌صورت پک بهداشتی عرضه می‌شود) - ویوی ساحل: دارد -خدمات کافی‌شاپ: دارد، نوشیدنی و دسر - ترانسفر رفت و برگشت رایگان: دارد -فضای رستوران: سالن - میز و صندلی -آدرس: کیش، جاده جهان، مجاور بازار بزرگ پدیده کیش -شما می‌توانید به‌صورت شبانه‌روزی از طریق شمارۀ تلفن ۰۹۰۵۳۵۸۷۴۱۳ با همکاران ما در تماس باشید.
18,000 تومان
رستوران ساحلی شاندیز صفدری ساحلی کیش یکی از ده‌ها شعبۀ رستوران شاندیز صفدری در سراسر ایران است که به شیشلیک‌ها و کباب‌هایش معروف است. جهت رفتن به رستوران شاندیز صفدری ساحلی کیش حتما از ترانسفر اختصاصی رستوران استفاده کنید. در صورت استفاده از تاکسی به دلیل پرداخت انعام به راننده، تخفیف خریداری شده غیر قابل استفاده خواهد شد. -زمان سرویس دهی: 10 تا 24 -ورودی: رایگان (تنها در صورت سفارش غذا) - پذیرایی در وقت: ناهار و شام -موسیقی زنده: دارد (زمان شام) - منوی غذا: انواع کباب و دریایی - سالادبار: دارد - ویوی ساحل: دارد -خدمات کافی‌شاپ: ندارد - ترانسفر رفت و برگشت رایگان: دارد -فضای رستوران: سالن - میز و صندلی، فضای باز-میز و صندلی -آدرس: کیش، جده ساحلی جهان، بعد از کشتی یونانی، رستوران شاندیز صفدری ساحلی -شما می‌توانید به‌صورت شبانه‌روزی از طریق شمارۀ تلفن ۰۹۰۵۳۵۸۷۴۱۳ با همکاران ما در تماس باشید.
21,000 تومان 51,000 تومان
رستوران پدیده شاندیز کیش به کباب‌ها و شیشلیک‌های خوشمزه‌اش معروف است که در سراسر ایران شعبه‌ دارد. -زمان سرویس دهی: 13 الی 16:30 و 21 الی 30دقیقه بامداد -ورودی: رایگان (تنها در صورت سفارش غذا-چلو زعفرانی به‌تنهایی غذا محسوب نمی‌شود.) - پذیرایی در وقت: ناهار و شام -موسیقی زنده: دارد (زمان شام) - منوی غذا: انواع کباب - سالادبار: دارد - ویوی ساحل: دارد (تنها از بیرون سالن) -خدمات کافی‌شاپ: دارد - ترانسفر رفت و برگشت رایگان: دارد -فضای رستوران: سالن - میز و صندلی -آدرس: کیش، جنب کشتی یونانی -شما می‌توانید به‌صورت شبانه‌روزی از طریق شمارۀ تلفن ۰۹۰۵۳۵۸۷۴۱۳ با همکاران ما در تماس باشید.
21,000 تومان 51,000 تومان
رستوران آرینا کیش یکی از رستوران‌های موزیکال با موسیقی زنده است که سال‌هاست در جزیره فعالیت می‌کند. این رستوران در ۲ طبقۀ مجزا و با ارائۀ منوی متنوع ایرانی، دریایی، فرنگی و فست فود انتخاب خوبی برای گردشگران و کیشوندان است. یکی از مزیت‌های رستوران آرینا کیش این است که در هر دو وعدۀ ناهار و شام موسیقی زنده دارد. بن تخفیف رستوران آرینا کیش را از سفرساز خریداری کنید. -زمان سرویس دهی: 12 تا 16 و 20 الی 1 بامداد -ورودی: رایگان (تنها در صورت سفارش غذا) - پذیرایی در وقت: ناهار و شام -موسیقی زنده: دارد (ناهار و شام) - منوی غذا: ایرانی و فست‌فود و دریایی - سالادبار: ندارد - ویوی ساحل: ندارد -خدمات کافی‌شاپ: دارد، دسر، نوشیدنی سرد و گرم و... - ترانسفر رفت و برگشت رایگان: رفت رایگان دارد -فضای رستوران: سالن - میز و صندلی -آدرس: جزیره کیش،میدان پردیس، پشت هتل 5ستاره پارمیس -شما می‌توانید به‌صورت شبانه‌روزی از طریق شمارۀ تلفن ۰۹۰۵۳۵۸۷۴۱۳ با همکاران ما در تماس باشید.
14,000 تومان 31,000 تومان
رستوران خرچنگ کیش یک رستوران تقریباً تازه تأسیس است که در سال ۹۹ فعالیت خود را آغاز کرده و تا کنون توانسته در میان رقابت تنگاتنگ رستوران‌های جزیره، موقعیت خود را به عنوان یک رستوران دریایی موفق تثبیت کند. بن تخفیف رستوران خرچنگ کیش را از سفرساز خریداری کنید. -زمان سرویس دهی: 12:30 الی 16:45 و 20 الی 1 بامداد -ورودی: رایگان (تنها در صورت سفارش غذا) - پذیرایی در وقت: ناهار و شام -موسیقی زنده: دارد (زمان ناهار و شام) - منوی غذا: فرنگی و دریایی - سالادبار: در ایام کرونا ندارد - ویوی ساحل: ندارد -خدمات کافی‌شاپ: دارد، نوشیدنی سرد و گرم و... - ترانسفر رفت و برگشت رایگان: ترانسفر رفت رایگان - فضای رستوران: سالن - میز و صندلی -آدرس: کیش، ساختمان هدیش -شما می‌توانید به‌صورت شبانه‌روزی از طریق شمارۀ تلفن ۰۹۰۵۳۵۸۷۴۱۳ با همکاران ما در تماس باشید.
15,000 تومان 41,000 تومان

اطلاعات رستوران های کیش


رستوران های کیش مانند هر شهر توریستی دیگر، با انواع غذاهای محلی و طیف وسیعی از غذاهای فرنگی یکی از جاذبه‌های گردشگری جزیره محسوب می‌شوند. غذاخوردن برای خیلی‌ها یک تفریح است؛ تفریحی که حاضر نیستند آن را با هیچ چیز دیگر عوض کنند. پیداکردن محلی برای صرف غذا، خصوصاً اگر در سفر باشیم، یک چالش بزرگ اما دوست‌داشتنی است. رستوران های کیش تلاش می‌کنند با موسیقی زنده و دیگر خدمات مانند سالادبار رایگان، سرویس ترانسفر رایگان و آفرهای ویژه، بهترین خدمات را برای گردشگران کیش فراهم کنند تا هم دلی از عزا در بیاورند و هم از یک کنسرت موسیقی استفاده ببرند.

 

رستوران آرینا

 

تقسیم‌بندی رستوران ‌های کیش

تعداد رستورانها در کیش نسبتاً زیاد است. در هر محله و خیابان می‌توانید به‌راحتی چندین رستوران پیدا کنید. این مکان‌ها را از چند جهت می‌توان دسته‌بندی کرد تا کار شما برای انتخاب بهترین محل راحت باشد:


•    رستوران های کیش با موزیک زنده
•    رستوران های ساحلی کیش
•    رستوران های کیش با قیمت مناسب


ما در سفرساز تلاش می‌کنیم به‌مرور اطلاعات جامع تمامی رستورانهای کیش را بر اساس این دسته‌بندی‌ها در اختیار شما قرار دهیم تا با اطلاعات کامل دست به انتخاب بزنید.


بهترین رستوران های کیش با موسیقی زنده

یکی از تفریحات شبانه جزیره کیش که بسیار پرطرفدار است، استفاده از رستوران های کیش با موزیک زنده است. خیلی از گردشگران دوست دارند از باقمیاندۀ روز خود نیز به نحو احسن استفاده کرده و پس از بازارگردی و تفریحات کیش، در یک رستوران زیبا با همراهی موسیقی زنده یک غذای خوشمزه صرف کنند. به همین دلیل یکی از چیزهایی که به وفور در جزیره یافت می‌شود، رستورانهای با موسیقی زنده است. موزیک زنده‌ای که می‌توانید در رستوران‌ها استفاده کنید بر چند نوع است. برخی از آنها مانند رستوران بهشت شاندیز کیش یک بند موسیقی کامل را در اختیار دارند و با همراهی انواع سازهای کوبه‌ای، گیتار و... برای شما یک کنسرت کامل اجرا می‌کنند. برخی دیگر مانند رستوران کف شیشه ای کیش یا رستوران مجلل کوه نور کیش با تک‌نوازی پیانو و خوانندگی یک خوانندۀ خوش‌صدا لحظات آرامی برای شما خلق می‌کنند.

رستوران مجلل کوه نور کیش

رستوران مجلل کوه نور

رستوران های ساحلی کیش

یکی از جاذبه‌های شهرهای ساحلی تماشای دریا و ویوی ساحل در حین صرف غذا و استفاده از آرامش دریاست. رستوران های ساحلی در کیش کم نیستند. شما می‌توانید در خط ساحلی چندین رستوران با ویوی دریا پیدا کنید که مشخصۀ آنها علاوه‌بر ویوی ساحل، غذاهای دریایی خوشمزه است. اکثر رستوران‌های ساحلی در قسمت غربی جزیره و در خط ساحلی جاده جهان واقع شده‌اند، مانند رستوران سالود کیش و رستوران شاندیز صفدری ساحلی، رستوران کف شیشه ای بام رویایی، اما در شرق جزیره نیز می‌توانید رستوران ساحلی پیدا کنید، رستورانهایی مانند میرمهنا، هشتگ سی ساید، رستوران‌های ضیافه و کافه تهرون که در پارک کیبل اسکی واقع شده‌اند و چندین فست فود دیگر در منطقۀ اسکله تفریحی.

رستوران ساحلی میرمهنا کیش


رستوران ارزان کیش با قیمت مناسب

ممکن است این تصور برای شما به وجود آمده باشد که قیمت غذا و رستوران در تمام سطح جزیره بسیار بالاست، در صورتی که اینطور نیست و بسیاری از رستوران های کیش هستند که با قیمت مناسب و کیفیت خوب غذا، هر سلیقه و بودجه‌ای را پوشش می‌دهند. از جمله رستوران های کیش با قیمت مناسب می‌توان به رستوران دونر فکتوری، اکبر جوجه، رستوران دارچین، سفره خانه سنتی پوریا، رستوران هزار و یک شب و ده‌ها رستوران دیگر اشاره کرد. شما می‌توانید برای خرید بن تخفیف رستوران موردعلاقۀ خود را از صفحۀ مختص همان رستوران خریداری کنید.

رستوران آرینا کیش

 

قیمت رستوران های کیش

در سطح جزیره رستوران‌های زیادی فعالیت می‌کنند و رنج قیمتی آنها از بسیار گران و لوکس تا مناسب و اقتصادی طبقه‌بندی می‌شود. از آنجا که جزیره یکی از مقاصد گردشگری مهم جنوب کشور محسوب می‌شود، خیلی از رستورانهای کیش با آفر ویژۀ تخفیف از گردشگران استقبال می‌کنند تا سهمی در جذب رضایت مردم داشته باشند. به همین دلیل یکی از آیتم‌هایی که به وفور در وبسایت‌های ارائۀ تفریح و خدمات کیش مشاهده می‌کنید، بن تخفیف ورودی رستوران های کیش است.

کافه رستوران بوم لانژ کیش

 

ترانسفر رایگان رستوران ها در کیش

یکی از خدماتی که بیشتر رستوران‌های بزرگ و مجلل جزیره به مشتریان خود ارائه می‌دهند، ترانسفر رایگان است. برخی رستوران‌ها ترانسفر رایگان را تنها از محل‌های خاص پوشش می‌دهند، برخی مشتریان را از محل هتل به رستوران ترانسفر می‌کنند. چند رستوران نیز با برخی تاکسی‌ران‌های سطح جزیره برای ترانسفر طرف قرارداد هستند. خدماتی که رستوران برای مشتریان خود درنظر می‌گیرد، بسته به موقعیت مکانی و سطح قیمت آن، متنوع و متفاوت است. ما در پیج رستوران های کیش به صورت مجزا اطلاعات کامل را دربارۀ ترانسفر رایگان رفت، برگشت یا هر دو مسیر رفت و برگشت در اختیار شما قرار داده‌ایم. راه دیگر اطلاع از شرایط رستوران انتخابی، تماس با همکاران سفرسازی ماست تا شما را راهنمایی کنند.

رستوران ساحلی سالود کیش

رستوران ساحلی سالود کیش


بن تخفیف رستوران های لوکس کیش

همانطور که گفتیم هر نوع رستورانی متناسب با هر بودجه‌ای در جزیره یافت می‌شود. رستوران های لوکس کیش محیطی لوکس برای کسانی است که به تشریفات و مکان‌های VIP علاقه دارند. رستوران کوه نور، پدیده شاندیز کیش ، شاندیز صفدری ساحلی کیش ، رستوران کف شیشه ای بام رویایی کیش ، رستوران سالود و باراکودا از جمله رستوران‌های معروف کیش هستند که می‌توانید با خرید بن تخفیف آنها از وبسایت سفرساز، غذایی دلچسب را در محیطی لوکس تجربه کنید.

رستوران بهشت شاندیز کیش بن تخفیف


رستوران های کیش با غذای دریایی

یکی از جاذبه‌های شهرهای ساحلی و جزیره‌ها تنوع غذاهای دریایی است. گردشگران ترجیح می‌دهند تا زمانی که در شهرهای ساحلی به سر می‌برند، از غذاهای دریایی میل کنند. خیلی از رستوران های کیش، غذای دریایی سرو می‌کنند. تمامی غذاها با مواد غذایی تازه و صید روز تهیه می‌شوند و همین امر کیفیت غذاهای دریایی جزیره را تضمین می‌کند. از جمله رستورانهای کیش با غذای دریایی می‌توان به رستوران میرمهنا، حافظیه، رستوران فیش لاین کیش، توتی فروتی، رویال استار، رستوران پاشا، دریاسالار، تشریفات، خرچنگ و... اشاره کرد.

غذای دریایی رستوران خرچنگ کیش


بن تخفیف رستوران های کیش چیست

بن تخفیف رستوران‌ها در بیشتر مواقع حکم ورودی و رزرواسیون میز را دارند که بر روی فاکتور نهایی شما اعمال می‌شود. به این معنا که با پرداخت مبلغی بن تخفیف خریداری می‌کنید اما به اندازۀ ارزش اصلی از صورتحساب شما کسر می‌شود. بیشتر رستوران‌های معروف جزیره که ورودیه دارند، بن تخفیف را بر روی هزینۀ ورودیه اعمال می‌کنند. اما به خاطر داشته باشید که این بن تنها زمانی قابل استفاده است که غذا سفارش داده باشید.

 

رستوران بیت المزه کیش


خرید بن تخفیف بهترین کافه رستوران های کیش

برای تهیه بن تخفیف رستوران‌ها می‌توانید از طریق همین صفحه اقدام کنید. در این بخش لیست رستوران‌هایی که مشمول تخفیف هستند، به همراه اطلاعات کاملی دربارۀ رستوران اعم از نوع منو، آدرس و لینک نقشه وجود دارد. شما می‌توانید به راحتی هر تعداد بن تخفیف که تمایل داشته باشید خریداری کنید. چنانچه علاقه‌مند به کسب اطلاعات بیشتر دربارۀ رستوران های کیش هستید، می‌توانید به‌صورت شبانه‌روزی از طریق شمارۀ تلفن 09053587413 با همکاران ما در تماس باشید.