شما هیچ موردی در سبد خرید خود ندارید

مرکز مگنولیا اسپا اوشن پارک کیش

مرکز مگنولیا اسپا اوشن پارک کیش با تخفیف تا سقف ۵۰٪ بر روی تمام خدمات ماساژ، حمام آکوا، دتاکس، اوزون تراپی و فیش اسپا.

برای استفاده از خدمات مگنولیا اسپا اوشن پارک، نیازی به خرید بلیط پارک آبی ندارید.

بلیط ورودی خدمات مگنولیا اسپا اوشن پارک کیش در وبسایت سفرساز به منزلۀ رزرو خدمات است.

۳۰ الی ۵۰٪ تخفیف تمام خدمات ماساژ و اسپا در خود مجموعه و برروی محصول انتخابی شما اعمال می‌شود.
مخاطب: بانوان و آقایان (براساس برنامۀ کاری اوشن پارک)
ساعت کاری: ۱۰ صبح الی ۲۱ (با وقت قبلی) مدت زمان خدمات: از ۱۵ دقیقه تا۲ ساعت
زمان استفاده از بن تخفیف: طبق زمان درج‌شده روی بن تخفیف
آدرس: کیش، جاده جهان، پارک آبی، ساختمان مگنولیا اسپا اوشن پارک کیش
0 تومان
30,000 تومان
*
+ -

آشنایی با خدمات مگنولیا اسپا اوشن پارک کیش

خدمات ماساژ و اسپا پارک آبی کیش که هم اکنون با نام مگنولیا اسپا اوشن پارک کیش شناخته می‌شود، از مراکز مجهز ماساژ در کیش است که با منوی متنوعی از خدمات و محصولات، برای تمام سلایق و نیازمندی‌ها پاسخی دارد. پارک آبی اوشن کیش از ابتدای تأسیس خود، خدمات ماساژ و اسپا ارائه می‌دهد. اما چندصباحی است با گسترش دامنۀ فعالیت، استاندارد جدیدتری در ارائۀ خدمات ماساژ و اسپا در پیش گرفته است. مرکز مگنولیا اسپا اوشن پارک کیش از طریق وبسایت سفرساز قابل استفاده است بدون اینکه نیازی به تهیۀ بلیط پارک آبی اوشن داشته باشید. شما می‌توانید به صورت مستقل از خدمات مگنولیا اسپا با تخفیف استفاده کرده و خستگی یک روز کاری را از تن به در کنید.

 

مرکز مگنولیا اسپا اوشن پارک کیش

 


منو مگنولیا اسپا اوشن پارک کیش

همانطور که گفتیم، مرکز مگنولیا اسپا اوشن پارک کیش از مراکز بسیار مجهز خدمات زیبایی و ماساژ در جزیره است که با دستگاه‌های مدرن و به‌روز سطح جدیدی از خدمات اسپا و زیبایی را ارائه می‌دهد. خدمات مرکز مگنولیا اسپا اوشن پارک کیش به چند دسته خلاصه می‌شود:


•    انواع ماساژهای سوئدی، اسپرت، موضعی و...
•    ماساژهای هات استون و تایلندی
•    دتاکس
•    بادکش‌ها
•    حمام آکوا
•    اوزون تراپی
•    فیش اسپا


اگر دوست دارید بدانید هرکدام از خدمات مگنولیا اسپا اوشن پارک کیش چه هستند و برای چه چیزی مفیدند، با ما همراه باشید.

 

انواع ماساژهای مگنولیااسپا اوشن پارک کیش با تخفیف 30%

ماساژ یکی از ابزارهای مناسب برای سم‌زدایی و طراوت بدن است که هم خاصیت درمانی دارد و هم برای زیبایی استفاده می‌شود. خاصیت درمانی ماساژها به دلیل رفع گرفتگی عروق، رفع کوفتگی و گرفتگی ماهیچه و سم‌زدایی از طریق تحریک عروق بدن است. در مرکز مگنولیااسپا اوشن پارک کیش می‌توانید کلیۀ خدمات ماساژ موضعی شامل دست، پا، کمر و گردن را درخواست کنید و یا می‌توانید از ماساژهای ترکیبی سوئدی استفاده کنید که کل بدن را شامل می‌شوند.

 

ماساژ و اسپا اوشن پارک کیش

 


هات استون ماساژ‌ و ماساژ تایلندی مگنولیا اسپا با تخفیف ۳۰٪

در مگنولیا اسپا اوشن پارک کیش می‌توانید از ماساژ سنگ داغ لذت ببرید. ماساژ هات استون یا سنگ داغ یک ماساژ سنتی است که قدمت آن به پنج هزار سال قبل می‌رسد. در این نوع ماساژ، متصدی با توجه به مشکل مشتری، سنگ‌های داغ را در نواحی خاصی از بدن مانند کف دست یا اطراف ستون فقرات قرار می‌دهد و بعد از طی مراحلی، با ماساژ سوئدی تأثیر آن را تکمیل می‌کند. از جمله فواید ماساژ سنگ داغ رفع استرس، بی‌خوابی و افسردگی است. ماساژ تایلندی مگنولیا اسپا اوشن پارک ترکیبی از فشار درمانی و ماساژ است به این شکل که ماسور با دانش خود درخصوص مفاصل و عضلات بدن، دردهای موضعی شما را با حرکات فشاردرمانی و ماساژ بهبود می‌بخشد.

 


دتاکس مرکز ماساژ مگنولیا اسپا پارک آبی اوشن با ۵۰٪ تخفیف

دتاکس در لغت به معنای سم‌زدایی است. دتاکس تراپی مرکز مگنولیا اسپا اوشن پارک کیش توسط دستگاه‌های مجهز سموم را بدن شما خارج می‌کند تا تن و روانی سالم و پوستی شاداب‌تر داشته باشید. خدمات دتاکس مگنولیا اسپا از ۱۵ تا ۴۵ دقیقه است و با دستگاه‌های مجهز و براساس آخرین متد روز انجام می‌گیرد. خدمات دتاکس در مگنولیا اسپا اوشن پارک کیش با ۵۰٪ تخفیف ارائه می‌شود.

 

دتاکس تراپی در مگنولیا اسپا اوشن پارک کیش

 


بادکش دست و پا و کل بدن با ۳۰٪ تخفیف

شاید برخی از شما با خدمات بادکش آشنا باشید. این طب سنتی شرقی و خصوصاً ایرانی برای دفع سموم و خون آلوده استفاده می‌شود و طرفداران پروپاقرصی هم دارد. اما نکتۀ مهم این است که حتماً باید در محیط مناسب و با ابزارهایی کاملاً بهداشتی و استریل این کار را انجام دهید. خدمات بادکش در مرکز مگنولیا اسپا اوشن پارک کیش با ابزار یکبار مصرف و رعایت تمام نکات بهداشتی توسط پرسنل مجرب انجام می‌گیرد. پس با خیال راحت می‌توانید از این خدمات استفاده کنید.

 

خدمات اسپا و ماساژ پارک آبی اوشن کیش

 


حمام آکوا با تخفیف ۳۰٪

دستگاه‌های مخصوص آکوا تراپی برای آبرسانی حداکثری به پوست شما و رفع سموم و بافت مرده از سطح بدن در مجموعه مگنولیا اسپا اوشن پارک نصب شده تا حس آرامش توام با طراوت و تازگی را برای شما به ارمغان بیاورد. حمام آکوا مگنولیا اسپا برای شما ۳۰٪ تخفیف دارد.

 


اوزون تراپی با ۵۰٪ تخفیف در مگنولیا اسپا اوشن پارک کیش

ازون یا سونا بخار اوزون نوعی سونای بخار است که با گاز ازُن انجام می‌شود. فرد در محفظه‌ای قرار می‌گیرد که تمام بدن او را جز سر می‌پوشاند و با جریان گاز ازون بدن را سم‌زدایی می‌کند. این کار خصوصاً برای کسانی که دردهای مفصلی و استخوانی دارند به شکل معجزه‌آسایی مؤثر است. همچنین به رفع سموم بدن و عفونت کمک می‌کند. دستگاه‌های ازون تراپی مگنولیا اسپا اوشن پارک کیش با آخرین متد روز خستگی و آلودگی را از تن شما بیرون می آورد.

 

اوزون تراپی مرکز ماساژ پارک آبی کیش


فیش اسپا با تخفیف ۵۰٪ برای اوشن پارکی ها

شاید خیلی از شما با فیش اسپا آشنایی داشته باشید، یک متد شرقی برای ماساژ پا که توسط ماهی‌ها انجام می‌شود! پاهای فرد در یک حوضچۀ استریل قرار می‌گیرد و ماهی‌های کوچک و مخصوص فیش اسپا سلول‌های مرده را از سطح پوست پا می‌خورند. این کار علاوه بر اینکه حس خوبی منتقل می‌کند، در طراوت و زنده شدن پوست پاها نقش مؤثری دارد. حوضچه‌های فیش اسپا در مگنولیا اسپا اوشن پارک کیش کاملاً بهداشتی هستند. مدت زمان فیش اسپا از ۱۰ تا ۳۰ دقیقه است که بسته به نیاز و تمایل شما امکان تمدیدشدن دارد و از آنجا که تمام خدمات آن با تخفیف ۵۰٪ ارائه می‌شود، می‌توانید با قیمتی مناسب، چند سانس را رزرو کنید.

 

فیش اسپا پارک آبی کیش


قیمت مگنولیا اسپا اوشن پارک کیش

هزینه خدمات مگنولیا اسپا در پارک آبی اوشن بسته به گزینۀ انتخابی شما و مدت زمان آن، متفاوت است. رنج قیمت خدمات ماساژ، فیش اسپا، حمام بخار و... مابین ۲۰۰ هزارتومان تا  یک میلیون تومان متغیر است. اما خبر خوب این است که شما می‌توانید از تمامی خدمات مجموعه با ۳۰ تا ۵۰٪ تخفیف برخوردار شوید. کافی است به محل پارک آبی اوشن کیش مراجعه کرده و خدمات مورد علاقۀ خود را با تخفیف خریداری کنید. همچنین می‌توانید با همکاران ما در سفرساز تماس بگیرید تا شما را به طور کامل راهنمایی کنند. 

 

مگنولیا اسپا اوشن پارک کیش


ساعت کاری مگنولیا اسپا اوشن پارک کیش

شما می‌توانید همه روزه از ساعت ۱۰ صبح الی ۲۱ شب به مرکز مگنولیا اسپا مراجعه کنید و از خدمات متنوع این مرکز بهره‌مند شوید. هم بانوان و هم آقایان می‌توانند از مگنولیا اسپا استفاده کنند. روزهای استفاده برای بانوان و آقایان بر اساس تقویم کاری اوشن پارک است، یعنی در روزهایی که پارک آبی مختص بانوان است، تنها بانوان می‌توانند از آن استفاده کنند و برعکس. به همین دلیل پیش از تهیۀ بلیط، تقویم کاری را چک کنید یا با همکاران ما تماس بگیرید.

 

مرکز ماساژ مگنولیا اسپا اوشن پارک کیش


مرکز مگنولیا اسپا کیش کجاست

مگنولیا اسپا اوشن پارک کیش در محوطۀ پارک آبی اوشن واقع شده که در قسمت جنوبی جزیره و در امتداد جاده ساحلی جهان قرار دارد. برای استفاده از خدمات اسپا پارک آبی اوشن نیازی به بلیط پارک آبی ندارید. بلیط ورود به مرکز مگنولیااسپا به صورت جداگانه نیز به فروش می‌رسد. بنابراین هر زمان از روز که تمایل داشتید، بر اساس تقویم کاری بانوان و آقایان، به مرکز مراجعه کنید و از خدمات مجموعه استفاده کنید. یکی دیگر از خدمات اوشن پارک که بدون نیاز به بلیط پارک آبی قادر به استفاده از آن هستید، دستگاه موج سواری اوشن پارک است که بلیط آن به صورت مجزا در اختیار علاقه‌مندان قرار می‌گیرد. ما در مطلبی جداگانه به این تفریح مهیج و دوست داشتنی پرداخته‌ایم.

 


بن تخفیف ورودی مگنولیا اسپا اوشن پارک کیش

برای ورود به مجموعه و استفاده از خدمات مگنولیا اسپا اوشن پارک کیش بدون استفاده از پارک آبی، نیاز به بلیط ورودی دارید که اگر آن را از سفرساز خریداری کنید، رایگان خواهد بود. درواقع خرید خدمات مگنولیااسپا از سفرساز در حکم رزرو خدمات برای شماست تا با خیالی راحت بتوانید به مرکز مراجعه کنید. پس از تکمیل عملیات خرید، همکاران ما با شما تماس می‌گیرند تا رزرو شما را تکمیل کرده و هماهنگی‌های لازم را برای حضور شما در مرکز مگنولیا اسپا اوشن پارک تکمیل کنند. شما نیز می‌توانید درصورت هرگونه پرسش با شماره‌های درج‌شده در نوار بالای صفحه تماس بگیرید. با درج نظرات خود دربارۀ خدمات مگنولیا اسپا اوشن پارک کیش در زبانۀ نظرات همین صفحه، دیگران را نیز در انتخابی دقیق‌تر یاری دهید.

 

  • خدمات مجموعه بر اساس ساعت کاری و روزهای فعالیت پارک است.
  • هنگام خرید به روز و سانس فعالیت پارک آبی در قسمت عکس‌ها توجه کنید.
  • تخفیف روی خدمات در هنگام مراجعه و در خود مجموعه قابل خریداری است.
  • بلیط ورودی به معنی رزرو شما برای مراجعه به مرکز است.
  • هر بلیط مختص یک نفر است.
  • محدودیتی در خرید هر تعداد بلیط وجود ندارد.

تلفن هماهنگی:

۰۷۶۴۴۴۷۶۹۷۶-۷

۰۹۰۵۳۵۸۷۴۱۳

آدرس سایت: safar-saz.com

ایمیل: info@yourstore.com

آدرس مرکز بانوان و آقایان: کیش، جاده جهان، پارک آبی اوشن، مرکز مگنولیا اسپا اوشن پارک کیش

اماکن تفریحی نزدیک: کشتی یونانی کیش، تم پارک سنتر

هتل‌های نزدیک: هتل دریایی ترنج کیش

مراکز تجاری نزدیک: پدیده

بررسی های موجود
ماساژ اوشن
آرین 27/09/1401 11:17 ق.ظ
ماساژ اوشن هم مثل خود پارک عاالی بود عاالی. من فیش اسپا هم استفاده کردم.
آیا این بررسی مفید بود؟ بله خیر (0/0)
مدیر به این نقد و بررس پاسخ داده
درود. خوشحالیم که از خدمات ماساژ پارک آبی اوشن راضی بودید.
برخورد پرسنل
سحر 29/09/1401 08:47 ق.ظ
برخورد پرسنل بسیار عالی بود و خیلی صبورانه مشاوره دادند برای انتخاب درست خدمات
آیا این بررسی مفید بود؟ بله خیر (0/0)
بررسی و نظر خود را بنویسید
*
*
  • بد
  • عالی

آشنایی با خدمات مگنولیا اسپا اوشن پارک کیش

خدمات ماساژ و اسپا پارک آبی کیش که هم اکنون با نام مگنولیا اسپا اوشن پارک کیش شناخته می‌شود، از مراکز مجهز ماساژ در کیش است که با منوی متنوعی از خدمات و محصولات، برای تمام سلایق و نیازمندی‌ها پاسخی دارد. پارک آبی اوشن کیش از ابتدای تأسیس خود، خدمات ماساژ و اسپا ارائه می‌دهد. اما چندصباحی است با گسترش دامنۀ فعالیت، استاندارد جدیدتری در ارائۀ خدمات ماساژ و اسپا در پیش گرفته است. مرکز مگنولیا اسپا اوشن پارک کیش از طریق وبسایت سفرساز قابل استفاده است بدون اینکه نیازی به تهیۀ بلیط پارک آبی اوشن داشته باشید. شما می‌توانید به صورت مستقل از خدمات مگنولیا اسپا با تخفیف استفاده کرده و خستگی یک روز کاری را از تن به در کنید.

 

مرکز مگنولیا اسپا اوشن پارک کیش

 


منو مگنولیا اسپا اوشن پارک کیش

همانطور که گفتیم، مرکز مگنولیا اسپا اوشن پارک کیش از مراکز بسیار مجهز خدمات زیبایی و ماساژ در جزیره است که با دستگاه‌های مدرن و به‌روز سطح جدیدی از خدمات اسپا و زیبایی را ارائه می‌دهد. خدمات مرکز مگنولیا اسپا اوشن پارک کیش به چند دسته خلاصه می‌شود:


•    انواع ماساژهای سوئدی، اسپرت، موضعی و...
•    ماساژهای هات استون و تایلندی
•    دتاکس
•    بادکش‌ها
•    حمام آکوا
•    اوزون تراپی
•    فیش اسپا


اگر دوست دارید بدانید هرکدام از خدمات مگنولیا اسپا اوشن پارک کیش چه هستند و برای چه چیزی مفیدند، با ما همراه باشید.

 

انواع ماساژهای مگنولیااسپا اوشن پارک کیش با تخفیف 30%

ماساژ یکی از ابزارهای مناسب برای سم‌زدایی و طراوت بدن است که هم خاصیت درمانی دارد و هم برای زیبایی استفاده می‌شود. خاصیت درمانی ماساژها به دلیل رفع گرفتگی عروق، رفع کوفتگی و گرفتگی ماهیچه و سم‌زدایی از طریق تحریک عروق بدن است. در مرکز مگنولیااسپا اوشن پارک کیش می‌توانید کلیۀ خدمات ماساژ موضعی شامل دست، پا، کمر و گردن را درخواست کنید و یا می‌توانید از ماساژهای ترکیبی سوئدی استفاده کنید که کل بدن را شامل می‌شوند.

 

ماساژ و اسپا اوشن پارک کیش

 


هات استون ماساژ‌ و ماساژ تایلندی مگنولیا اسپا با تخفیف ۳۰٪

در مگنولیا اسپا اوشن پارک کیش می‌توانید از ماساژ سنگ داغ لذت ببرید. ماساژ هات استون یا سنگ داغ یک ماساژ سنتی است که قدمت آن به پنج هزار سال قبل می‌رسد. در این نوع ماساژ، متصدی با توجه به مشکل مشتری، سنگ‌های داغ را در نواحی خاصی از بدن مانند کف دست یا اطراف ستون فقرات قرار می‌دهد و بعد از طی مراحلی، با ماساژ سوئدی تأثیر آن را تکمیل می‌کند. از جمله فواید ماساژ سنگ داغ رفع استرس، بی‌خوابی و افسردگی است. ماساژ تایلندی مگنولیا اسپا اوشن پارک ترکیبی از فشار درمانی و ماساژ است به این شکل که ماسور با دانش خود درخصوص مفاصل و عضلات بدن، دردهای موضعی شما را با حرکات فشاردرمانی و ماساژ بهبود می‌بخشد.

 


دتاکس مرکز ماساژ مگنولیا اسپا پارک آبی اوشن با ۵۰٪ تخفیف

دتاکس در لغت به معنای سم‌زدایی است. دتاکس تراپی مرکز مگنولیا اسپا اوشن پارک کیش توسط دستگاه‌های مجهز سموم را بدن شما خارج می‌کند تا تن و روانی سالم و پوستی شاداب‌تر داشته باشید. خدمات دتاکس مگنولیا اسپا از ۱۵ تا ۴۵ دقیقه است و با دستگاه‌های مجهز و براساس آخرین متد روز انجام می‌گیرد. خدمات دتاکس در مگنولیا اسپا اوشن پارک کیش با ۵۰٪ تخفیف ارائه می‌شود.

 

دتاکس تراپی در مگنولیا اسپا اوشن پارک کیش

 


بادکش دست و پا و کل بدن با ۳۰٪ تخفیف

شاید برخی از شما با خدمات بادکش آشنا باشید. این طب سنتی شرقی و خصوصاً ایرانی برای دفع سموم و خون آلوده استفاده می‌شود و طرفداران پروپاقرصی هم دارد. اما نکتۀ مهم این است که حتماً باید در محیط مناسب و با ابزارهایی کاملاً بهداشتی و استریل این کار را انجام دهید. خدمات بادکش در مرکز مگنولیا اسپا اوشن پارک کیش با ابزار یکبار مصرف و رعایت تمام نکات بهداشتی توسط پرسنل مجرب انجام می‌گیرد. پس با خیال راحت می‌توانید از این خدمات استفاده کنید.

 

خدمات اسپا و ماساژ پارک آبی اوشن کیش

 


حمام آکوا با تخفیف ۳۰٪

دستگاه‌های مخصوص آکوا تراپی برای آبرسانی حداکثری به پوست شما و رفع سموم و بافت مرده از سطح بدن در مجموعه مگنولیا اسپا اوشن پارک نصب شده تا حس آرامش توام با طراوت و تازگی را برای شما به ارمغان بیاورد. حمام آکوا مگنولیا اسپا برای شما ۳۰٪ تخفیف دارد.

 


اوزون تراپی با ۵۰٪ تخفیف در مگنولیا اسپا اوشن پارک کیش

ازون یا سونا بخار اوزون نوعی سونای بخار است که با گاز ازُن انجام می‌شود. فرد در محفظه‌ای قرار می‌گیرد که تمام بدن او را جز سر می‌پوشاند و با جریان گاز ازون بدن را سم‌زدایی می‌کند. این کار خصوصاً برای کسانی که دردهای مفصلی و استخوانی دارند به شکل معجزه‌آسایی مؤثر است. همچنین به رفع سموم بدن و عفونت کمک می‌کند. دستگاه‌های ازون تراپی مگنولیا اسپا اوشن پارک کیش با آخرین متد روز خستگی و آلودگی را از تن شما بیرون می آورد.

 

اوزون تراپی مرکز ماساژ پارک آبی کیش


فیش اسپا با تخفیف ۵۰٪ برای اوشن پارکی ها

شاید خیلی از شما با فیش اسپا آشنایی داشته باشید، یک متد شرقی برای ماساژ پا که توسط ماهی‌ها انجام می‌شود! پاهای فرد در یک حوضچۀ استریل قرار می‌گیرد و ماهی‌های کوچک و مخصوص فیش اسپا سلول‌های مرده را از سطح پوست پا می‌خورند. این کار علاوه بر اینکه حس خوبی منتقل می‌کند، در طراوت و زنده شدن پوست پاها نقش مؤثری دارد. حوضچه‌های فیش اسپا در مگنولیا اسپا اوشن پارک کیش کاملاً بهداشتی هستند. مدت زمان فیش اسپا از ۱۰ تا ۳۰ دقیقه است که بسته به نیاز و تمایل شما امکان تمدیدشدن دارد و از آنجا که تمام خدمات آن با تخفیف ۵۰٪ ارائه می‌شود، می‌توانید با قیمتی مناسب، چند سانس را رزرو کنید.

 

فیش اسپا پارک آبی کیش


قیمت مگنولیا اسپا اوشن پارک کیش

هزینه خدمات مگنولیا اسپا در پارک آبی اوشن بسته به گزینۀ انتخابی شما و مدت زمان آن، متفاوت است. رنج قیمت خدمات ماساژ، فیش اسپا، حمام بخار و... مابین ۲۰۰ هزارتومان تا  یک میلیون تومان متغیر است. اما خبر خوب این است که شما می‌توانید از تمامی خدمات مجموعه با ۳۰ تا ۵۰٪ تخفیف برخوردار شوید. کافی است به محل پارک آبی اوشن کیش مراجعه کرده و خدمات مورد علاقۀ خود را با تخفیف خریداری کنید. همچنین می‌توانید با همکاران ما در سفرساز تماس بگیرید تا شما را به طور کامل راهنمایی کنند. 

 

مگنولیا اسپا اوشن پارک کیش


ساعت کاری مگنولیا اسپا اوشن پارک کیش

شما می‌توانید همه روزه از ساعت ۱۰ صبح الی ۲۱ شب به مرکز مگنولیا اسپا مراجعه کنید و از خدمات متنوع این مرکز بهره‌مند شوید. هم بانوان و هم آقایان می‌توانند از مگنولیا اسپا استفاده کنند. روزهای استفاده برای بانوان و آقایان بر اساس تقویم کاری اوشن پارک است، یعنی در روزهایی که پارک آبی مختص بانوان است، تنها بانوان می‌توانند از آن استفاده کنند و برعکس. به همین دلیل پیش از تهیۀ بلیط، تقویم کاری را چک کنید یا با همکاران ما تماس بگیرید.

 

مرکز ماساژ مگنولیا اسپا اوشن پارک کیش


مرکز مگنولیا اسپا کیش کجاست

مگنولیا اسپا اوشن پارک کیش در محوطۀ پارک آبی اوشن واقع شده که در قسمت جنوبی جزیره و در امتداد جاده ساحلی جهان قرار دارد. برای استفاده از خدمات اسپا پارک آبی اوشن نیازی به بلیط پارک آبی ندارید. بلیط ورود به مرکز مگنولیااسپا به صورت جداگانه نیز به فروش می‌رسد. بنابراین هر زمان از روز که تمایل داشتید، بر اساس تقویم کاری بانوان و آقایان، به مرکز مراجعه کنید و از خدمات مجموعه استفاده کنید. یکی دیگر از خدمات اوشن پارک که بدون نیاز به بلیط پارک آبی قادر به استفاده از آن هستید، دستگاه موج سواری اوشن پارک است که بلیط آن به صورت مجزا در اختیار علاقه‌مندان قرار می‌گیرد. ما در مطلبی جداگانه به این تفریح مهیج و دوست داشتنی پرداخته‌ایم.

 


بن تخفیف ورودی مگنولیا اسپا اوشن پارک کیش

برای ورود به مجموعه و استفاده از خدمات مگنولیا اسپا اوشن پارک کیش بدون استفاده از پارک آبی، نیاز به بلیط ورودی دارید که اگر آن را از سفرساز خریداری کنید، رایگان خواهد بود. درواقع خرید خدمات مگنولیااسپا از سفرساز در حکم رزرو خدمات برای شماست تا با خیالی راحت بتوانید به مرکز مراجعه کنید. پس از تکمیل عملیات خرید، همکاران ما با شما تماس می‌گیرند تا رزرو شما را تکمیل کرده و هماهنگی‌های لازم را برای حضور شما در مرکز مگنولیا اسپا اوشن پارک تکمیل کنند. شما نیز می‌توانید درصورت هرگونه پرسش با شماره‌های درج‌شده در نوار بالای صفحه تماس بگیرید. با درج نظرات خود دربارۀ خدمات مگنولیا اسپا اوشن پارک کیش در زبانۀ نظرات همین صفحه، دیگران را نیز در انتخابی دقیق‌تر یاری دهید.

 

مشتریانی که از این مورد خریداری کرده اند
پارک آبی اوشن کیش بهترین تفریح جزیره. بلیط پارک آبی کیش با نام پارک آبی اوشن اولین تم پارک آبی روباز با تخفیف ویژه از طریق سامانه سفرساز در دسترس است.

۹٪ مالیات برارزش افزوده به این مبلغ اضافه خواهد شد.

بلیط پارک آبی کیش برای کودک و سالمند با تخفیف ارائه می‌شود. برای کودک و سالمند ابتدا بلیط کامل خریداری کنید. سپس در گیشه و پس از احراز هویت، مابه‌التفاوت به شما پرداخت خواهد شد.

قیمت بلیط پارک آبی اوشن برای کیشوندان ۳۰٪ ارزان‌تر از نرخ مصوب است. از این رو کیشوندان عزیز حتماً بلیط خود را از گیشه خریداری کنند و نه به صورت آنلاین.

* مخاطب: خانم ها و آقایان
* محدوده سنی: همه سنین
* سرویس رایگان رفت و برگشت: دارد
* مدت زمان تفریح: در دو سانس ۵ ساعته و ۷ ساعته
* ساعات فعالیت: ۹ الی ۱۶ تمام سانس / ۹ الی ۱۴ و ۱۵ الی ۲۰ نیم سانس
* بلیت خود را بر اساس تقویم موجود خریداری کنید
**امکان رزرو از قبل وجود دارد. بعضی از تفریحات کیش خصوصاً در ایام نوروز امکان پر شدن ظرفیت دارند و برای مسافرانی که وقت کمتری دارند امکان پیش‌رزرو حتی از چند روز قبل از طریق وبسایت سفرساز فراهم شده است.**
شما می‌توانید به صورت شبانه‌روزی از طریق شمارۀ تلفن ۰۹۰۵۳۵۸۷۴۱۳ با همکاران ما در تماس باشید.
* آدرس: جنوب جزیره کیش، جاده جهان، تم‌پارک آبی اوشن
850,000 تومان