پکیج‌های جذاب

فیلترها
در هر صفحه
این پکیج هیجان انگیز شامل خدمات زیر با تخفیف عالی است: -پارک آبی اوشن -شاتل -ورودی سافاری -جنگ ستارگان رنگارنگ -کشتی تفریحی اوستا -بن تخفیف رستوران امکان رزرو از قبل وجود دارد. بعضی از تفریحات کیش خصوصاً در ایام نوروز امکان پر شدن ظرفیت دارند و برای مسافرانی که وقت کمتری دارند امکان پیش‌رزرو حتی از چندین روز قبل از طریق سایت سفرساز فراهم شده است. شما می‌توانید به‌صورت شبانه‌روزی از طریق شمارۀ تلفن ۰۹۰۵۳۵۸۷۴۱۳ با همکاران ما در تماس باشید.
1,149,900 تومان 1,409,850 تومان
این پکیج هیجان انگیز شامل خدمات زیر با تخفیف عالی می باشد: -پارک آبی اوشن -غواصی -ورودی سافاری -جنگ ستارگان رنگارنگ -کشتی آکواریومی -بن تخفیف رستوران امکان رزرو از قبل وجود دارد. بعضی از تفریحات کیش خصوصا در ایام نوروز امکان پر شدن ظرفیت دارند و برای مسافرانی که وقت کمتری دارند امکان این پیش رزرو از طریق سایت سفرساز حتی از چندین روز قبل وجود دارد. می‌توانید به صورت شبانه‌روزی از طریق شمارۀ تلفن ۰۹۰۵۳۵۸۷۴۱۳ با همکاران ما در تماس باشید.
1,048,300 تومان 1,369,550 تومان
این پکیج هیجان انگیز شامل خدمات زیر با تخفیف عالی می باشد: -پارک آبی اوشن -پاراسل -ورودی سافاری -جنگ ستارگان رنگارنگ -کشتی آکواریومی -بن تخفیف رستوران امکان رزرو از قبل وجود دارد. بعضی از تفریحات کیش خصوصا در ایام نوروز امکان پر شدن ظرفیت دارند و برای مسافرانی که وقت کمتری دارند امکان این پیش رزرو از طریق سایت سفرساز حتی از چندین روز قبل وجود دارد. می‌توانید به صورت شبانه‌روزی از طریق شمارۀ تلفن ۰۹۰۵۳۵۸۷۴۱۳ با همکاران ما در تماس باشید.
974,130 تومان 1,347,750 تومان
این پکیج هیجان انگیز شامل خدمات زیر با تخفیف عالی می باشد: - پارک آبی اوشن -شاتل -ورودی سافاری -جنگ ستارگان رنگارنگ -کشتی آکواریومی -بن تخفیف رستوران امکان رزرو از قبل وجود دارد. بعضی از تفریحات کیش خصوصا در ایام نوروز امکان پر شدن ظرفیت دارند و برای مسافرانی که وقت کمتری دارند امکان این پیش رزرو از طریق سایت سفرساز حتی از چندین روز قبل وجود دارد. می‌توانید به صورت شبانه‌روزی از طریق شمارۀ تلفن ۰۹۰۵۳۵۸۷۴۱۳ با همکاران ما در تماس باشید.
906,600 تومان 1,151,550 تومان