پکیج تفریحات کیش

فیلترها
در هر صفحه
پکیج تک نفره تفریحات کیش سفرساز بهترین فرصت برخورداری از حداکثر تخفیف برروی تفریحات محبوب جزیره است. با انتخاب پکیج مورد نظر خود می‌توانید از بیشترین تخفیف آن تفریحات برخوردار شوید. تفریحات محبوب جزیره همچون جنگ شبانه،‌ کشتی تفریحی، پارک آبی اوشن، تفریحات آبی مانند پاراسل و شاتل و غواصی در پکیج تک نفره تفریحات کیش سفرساز از ظریق منوی کشویی می‌توانید پکیج‌های مختلف را با تفریحات و قیمت هر پکیج ملاحظه کنید. * مخاطب: بانوان و آقایان * محدوده سنی پکیج ها: کودک تا بزرگسال * مدت زمان تفریح: بر اساس برنامه سفر شما * ساعات پذیرش: ۱۰ تا ۱۶ (با هماهنگی قبلی و رزرو) * زمان استفاده از بلیت: طبق برنامه هماهنگ‌شده با پشتیبان سایت * امکان رزرو از قبل وجود دارد. بعضی از تفریحات کیش خصوصاً در ایام نوروز امکان پر شدن ظرفیت دارند و برای مسافرانی که وقت کمتری دارند امکان پیش‌رزرو حتی از چندین روز قبل از طریق وبسایت سفرساز فراهم شده است. * شما می‌توانید به‌صورت شبانه‌روزی از طریق شمارۀ تلفن ۰۹۰۵۳۵۸۷۴۱۳ با همکاران ما در تماس باشید.
1,199,000 تومان 1,737,000 تومان
پکیج الماس تفریحات کیش سفرساز شامل تخفیف تفریحات آبی محبوب جزیره با بیشترین نرخ تخفیف برای سفرسازی های عزیز تدارک دیده شده است. تاریخی که از طریق منوی کشویی انتخاب می‌کنید درواقع تاریخ ورود شما به جزیره زیبای کیش و آغاز زمان استفاده از پکیج است. در پکیج الماس سفرساز از بیشترین نرخ تخفیف برخوردار شوید و از تفریحات زیر استفاده کنید: - بلیط طلایی پارک آبی اوشن - شاتل - پاراسل - غواصی - کشتی تفریحی آرتمیس پلاس (با شام) * شما می‌توانید به‌صورت شبانه‌روزی از طریق شمارۀ تلفن ۰۹۰۵۳۵۸۷۴۱۳ با همکاران ما در تماس باشید.
2,678,000 تومان 3,585,000 تومان
پکیج خانواده تفریحات کیش سفرساز برای خانواده‌های محترم و تمام اعضای خانواده طراحی شده است. تخفیف تفریحات پرطرفدار و جذاب کیش را از طریق پکیج خانواده سفرساز استفاده کنید. تاریخی که از طریق منوی کشویی انتخاب می‌کنید درواقع تاریخ ورود شما به جزیره زیبای کیش و آغاز زمان استفاده از پکیج است. * آیتم‌های متنوع پکیج تخفیف خانواده سفرساز شامل: - بلیط طلایی پارک آبی اوشن - پارک برفی پنگوئن - گشت جزیره با اتوبوس هاپ آن هاپ آف - ورودی سافاری - جنگ ستارگان رنگارنگ - کشتی آکواریوم * شما می‌توانید به‌صورت شبانه‌روزی از طریق شمارۀ تلفن ۰۹۰۵۳۵۸۷۴۱۳ با همکاران ما در تماس باشید.
2,000,000 تومان 2,564,000 تومان
کمبو تم پارک سنتر و سفر به دور دنیا کیش جدیدترین امکان تفریحات غیر آبی برای گردشگران و کیشوندان محترم است. استفاده از هر دو تفریح و پارک محبوب جزیره تنها با پرداخت ۷۰٪ کل مبلغ تنها در وبسایت سفرساز بلیط پارک ژوراسیک ۳۵۰هزارتومان - بلیط سفر به دور دنیا ۳۹۰ هزار تومان. بلیط کمبو تم پارک سنتر و سفر به دور دنیا فقط با ۵۰۰ هزارتومان به شما عزیزان عرضه می‌شود. * مخاطب: بانوان و آقایان * محدوده سنی: همه سنین * مدت زمان تفریح: هر پارک ۱ تا ۲ ساعت * ساعات پذیرش: ۱۰ تا ۲۱ سفر به دور دنیا و ۱۱ تا ۲۰ ژوراسیک پارک * زمان استفاده از بلیت: طبق تاریخ و زمان درج‌شده روی بلیط * امکان رزرو از قبل وجود دارد. بعضی از تفریحات کیش خصوصاً در ایام نوروز امکان پر شدن ظرفیت دارند و برای مسافرانی که وقت کمتری دارند امکان پیش‌رزرو حتی از چندین روز قبل از طریق وبسایت سفرساز فراهم شده است. * شما می‌توانید به‌صورت شبانه‌روزی از طریق شمارۀ تلفن ۰۹۰۵۳۵۸۷۴۱۳ با همکاران ما در تماس باشید. * آدرس: سفر به دور دنیا- طبقه چهارم دیپلمات مال میرمهنا و تم پارک سنتر- ساختمان نماد کیش
500,000 تومان 740,000 تومان
پکیج طلایی تفریحات کیش سفرساز با آیتم های متنوع تفریحات کیش همراه بیشترین نرخ تخفیف خدمات و تفریحات جزیره برای شما عزیزان فراهم شده است. تاریخی که از طریق منوی کشویی انتخاب می‌کنید درواقع تاریخ ورود شما به جزیره زیبای کیش و آغاز زمان استفاده از پکیج است. * آیتم‌های متنوع پکیج طلایی تخفیف سفرساز شامل: - بلیط طلایی پارک آبی اوشن - پاراسل - ورودی سافاری -جنگ پازل شو - کشتی کارینا (با شام) * شما می‌توانید به‌صورت شبانه‌روزی از طریق شمارۀ تلفن ۰۹۰۵۳۵۸۷۴۱۳ با همکاران ما در تماس باشید.
2,495,000 تومان 3,070,000 تومان
پکیج نقره‌ای تفریحات کیش سفرساز با آیتم‌های متنوعی شامل تفریحات محبوب جزیره و خدمات ورودی رستوران یک سفر رویایی را به جزیره کیش برای شما رقم می‌زند. * تاریخی که از طریق منوی کشویی انتخاب می‌کنید درواقع تاریخ ورود شما به جزیره زیبای کیش و آغاز زمان استفاده از پکیج است. * تفریحات و خدمات موجود در پکیج نقره‌ای سفرساز بدین شرح است: - بلیط طلایی پارک آبی اوشن - شاتل - ورودی سافاری - بلیط پارک دلفینها کیش - جنگ شبانه ایرانیا - کشتی کارینا با شام * بعضی از تفریحات کیش خصوصاً در ایام نوروز امکان پر شدن ظرفیت دارند و برای مسافرانی که وقت کمتری دارند امکان پیش‌رزرو حتی از چندین روز قبل از طریق سایت سفرساز فراهم شده است. * شما می‌توانید به صورت شبانه‌روزی از طریق شمارۀ تلفن ۰۹۰۵۳۵۸۷۴۱۳ با همکاران ما در تماس باشید.
2,600,000 تومان 3,224,000 تومان
پکیج برنزی تفریحات کیش سفرساز از تفریحات جذاب و پرطرفدار حزیره تشکیل شده که با بیشترین نرخ تخفیف در اختیار شما عزیزان قرار می‌گیرد. این پکیج شامل خدمات زیر با تخفیف عالی است: - بلیط طلایی پارک آبی اوشن - گشت جزیره - سینما سه بعدی - کشتی آکواریوم - جنگ پلاس شو * بعضی از تفریحات کیش خصوصاً در ایام نوروز امکان پر شدن ظرفیت دارند و برای مسافرانی که وقت کمتری دارند امکان پیش‌رزرو حتی از چندین روز قبل از طریق سایت سفرساز فراهم شده است. * شما می‌توانید به‌صورت شبانه‌روزی از طریق شمارۀ تلفن ۰۹۰۵۳۵۸۷۴۱۳ با همکاران ما در تماس باشید.
1,539,000 تومان 1,970,000 تومان

معرفی پکیج تفریحات کیش

پکیج تفریحات کیش برای کسانی است که دوست دارند سفر خود را به‌صورت پکیجی برنامه ریزی کنند. به این معنا که لیستی از تفریحات کیش را در اختیار داشته باشند و آنها را یکجا و البته با تخفیف خریداری کنند.

پکیج تفریحات کیش با آیتم های متنوع و برای تمام اعضای خانواده قابل استفاده است. تنها کافی است از طریق شماره تماس‌های ۱۳-۰۹۰۵۳۵۸۷۴۱۲ با همکاران ما در سفرساز تماس بگیرید تا بهترین پکیج های تفریحات آبی و غیر آبی را برای شما تنظیم کنند.

پکیج تفریحات کیش

پکیج تفریحات معروف کیش

تفریحات کیش را می‌توان به چند دستۀ کلی تقسیم کرد.

اطلاعات کامل شامل قیمت تفریحات کیش در وبسایت سفرساز به‌صورت روزانه به‌روزرسانی می‌شود. تمامی تفریحات در سفرساز با ارزان ترین نرخ در مقایسه با وبسایت‌های گردشگری دیگر، به متقاضیان عرضه می‌شود و همچنین پشتیبانی ۲۴ ساعته که نیازتان را برای مراجعۀ حضوری به هر تفریح برای خرید یا کسب اطلاع برطرف می‌کند و شما را از سردرگم‌شدن نجات می‌دهد.

سفرساز برای ارائۀ خدمات بهتر اقدام به طراحی پکیج ترکیبی تفریحات کرده تا در قالب خرید یک پکیج، به آن دسته از تفریحات آبی و تفریحات غیر آبی کیش که بیشترین محبوبیت را دارند، دسترسی داشته باشید.

آیتم‌های محبوب پکیج تفریحات کیش سفرساز

چند تفریح هستند که محبوبیت بیشتری نسبت به دیگر تفریحات کیش دارند. ما در سفرساز این موارد را در پکیج تفریحات کیش سفرساز گنجانده‌ایم تا بتوانید با تخفیف از آنها برخوردار شوید:

پارک آبی اوشن

پارک آبی کیش را دیگر همه می‌شناسند. حتی خیلی‌ها برای استفاده از پارک آبی به کیش می‌آیند. شما با خرید بلیط پارک آبی کیش درواقع بلیط استفاده از تمامی رایدهای کیش را به جز موج‌سواری در اختیار خواهید داشت. تجربۀ یک برنامۀ پرهیجان پنج ساعته در پارک اوشن در انتظار شماست.

خرید پکیج تفریحات کیش

جنگ شبانه در کیش

پازل شو کیش از بهترین جنگ های شبانه کیش است و طرفداران زیادی در این مدت برای خود دست‌وپا کرده‌ است. در پازل شو اکبر اقبالی ۳ ساعت استندآپ کمدی، تئاتر، موسیقی زنده، خوانندۀ خوش‌صدای گروه، حرکات آکروباتیک و... در انتظار شماست. برنامه‌ای که از بزرگسال تا کودک از آن لذت می‌برند.

پکیج ویژه تفریحات کیش

سافاری در کیش

مجموعه پارس سافاری کیش یکی از تفریحات غیر آبی مهم جزیره است که مجموعه ای از بازی‌ها، تفریحات و سرگرمی‌های متنوع را برای تمام سنین مهیا کرده است. علاوه بر بیابان گردی با آفرود می‌توانید از تجربۀ شترسواری در کیش، کارتینگ، هرم مومیایی وحشتناک، زورب بال، پینت بال و ده‌ها تفریح دیگر بهره‌مند شوید. بلیط ورودی سافاری در واقع تنها بلیط ورود به مجموعه است و می‌بایست برای استفاده از هر تفریح هزینۀ جداگانه پرداخت کنید. پکیج تفریحات کیش سفرساز این آیتم را به صورت رایگان به شما ارائه می‌دهد.

پارس سافاری کیش تخفیف بلیط پکیج تفریحات کیش

انواع پکیج تفریحات کیش سفرساز

در حال حاضر پنج نوع پکیج تفریحات کیش در سفرساز تدارک دیده شده است:

پکیج خانواده تفریحات کیش سفرساز

پکیج خانواده تفریحات کیش شامل تفریحات زیر است:

 • پارک آبی کیش
 • گشت جزیره با اتوبوس دوطبقه
 • ورودی سافاری
 • پارک برفی پنگوئن
 • جنگ ستارگارن رنگارنگ
 • کشتی آکواریومی

شما با خرید پکیج خانواده تفریحات سفرساز بلیط تفریحات ذکرشده را دریافت خواهید کرد. پس از خرید همکاران ما با شما تماس می‌گیرند تا هماهنگی لازم برای استفاده از پکیج در روزهای دلخواه شما صورت گیرد. این پکیج تفریحات کیش سفرساز برای تمام اعضای خانواده قابل استفاده است.

پکیج الماس تفریحات کیش سفرساز

در پکیج الماس تفریحات سفرساز که مختص تفریحات آبی است می‌توانید از این تفریحات هیجان انگیز آبی لذت ببرید:

 • پارک آبی کیش
 • پاراسل کیش
 • غواصی
 • شاتل
 • بلیط کشتی آرتمیس پلاس

این پکیج تفریحات کیش سفرساز مختص تفریحات آبی جذاب کیش است که با تخفیف در اختیار شما قرار می‌گیرد.

پکیج طلایی تفریحات کیش

پکیج طلایی تخفیف تفریحات کیش شامل آیتم‌های زیر است:

 • پارک آبی اوشن
 • پاراسل
 • بلیط کافه استخر اوشن کیش
 • پازل شو کیش
 • کشتی کارینا با شام
 • ورودی سافاری

با خرید پکیج طلایی تفریحات از پاراسل سواری لذت ببرید، شب را در کلوپ شبانه کافه استخر بگذرانید،‌ از رایدهای هیجان‌انگیز پارک آبی اوشن استفاده کنید، در پازل شو حسابی بخندید و بلیط دروازۀ ورودی سافاری را بدست آورید، با کشتی کارینا به یک سفر آبی رویایی بروید.

پکیج طلایی تفریحات آبی کیش سفرساز

پکیج نقره‌ ای تفریحات کیش سفرساز

تفریحات زیر را در پکیج نقره‌ ای تخفیف تفریحات کیش خواهید یافت:

 • پارک آبی
 • شاتل کیش در پکیج تفریحات کیش سفرساز
 • بلیط پارک دلفین ها
 • ورودی مجموعه پارس سافاری کیش
 • جنگ شبانه ایرانیا
 • کشتی کارینا یا کشتی اوستا
 • ورودی رستوران سونامی کیش

تفریحات بالا همگی بر اساس انتخاب شما در روز و سانس و کلوپ موردنظر توسط همکاران ما در سفرساز برنامه‌ریزی می‌شود. پس از خرید همکاران ما با شما تماس می‌گیرند تا تفریحات را بسته به زمان حضورتان در کیش هماهنگ کنند.

پکیج برنزی تفریحات کیش

در پکیج برنزی تخفیف تفریحات کیش سفرساز می‌توانید از تفریحات زیر برخوردار شوید:

 • پارک آبی کیش
 • تله کابین کیش
 • ورودی مجموعه پارس سافاری
 • بنانا
 • کشتی آکواریوم
 • ورودی کافه رستوران سونامی اوشن کیش

در این پکیج که ارزان ترین پکیج تفریحات سفرساز کیش سفرساز است می‌توانید به انتخاب خودتان در روز و ساعت دلخواه از تفریحات برخوردار شوید. وبسایت گردشگری سفرساز با نیروهای تازه‌نفس خود و همچنین با ارائۀ تفریحات ارزان کیش، در میان دیگر وبسایت‌های گردشگری کیش سرآمد است. شما می‌توانید با تماس با شماره‌های درج‌شده در منوی بالای صفحه، از صفرتا صد سفر خود را برنامه‌ریزی کنید بدون اینکه زحمتی برای مراجعه یا تماس مستقیم با تفریحات یا آژانس‌های مسافرتی برای رزرو تور کیش متحمل شوید. پکیج تفریحات کیش سفرساز با همین قصد و نیت برای شما ایجاد شده است. تنها کافی است با همکاران ما تماس بگیرید تا پکیج‌ها را به دلخواه خودتان تغییر دهند.