غواصی

غواصی در جزیره کیش چگونه است

غواصی در جزیره کیش را می‌توان سوگلی تفریحات دریایی کیش دانست. کشف دنیای رازآلود، زیبا و رنگارنگ زیر آب تجربه‌ای فراموش‌نشدنی و ناب است که نمی‌توان از خیر آن گذشت. در آ‌‌ب‌های خلیج فارس در بخش‌های منتهی به سواحل کیش چندین سایت غواصی بزرگ و مرجانی ایجاد شده که علاقه‌مندان به این تفریح / ورزش را همه ساله از تمام نقاط کشور به این جزیره می‌کشاند. خیلی از افراد سالانه تنها برای تجربۀ چندبارۀ غواصی در کیش به جزیره سفر می‌کنند.

امکانات کلوپ‌های غواصی در جزیره کیش

برای استفاده از کلوپ‌های غواصی کیش لازم نیست نگران تهیه ابزار و لباس مخصوص باشید. تمام کلوپ‌های ارائه‌دهندۀ خدمات غواصی مانند مرکز غواصی کیش، اسکله تفریحی، ساحل سیمرغ، مارینا و... امکانات زیر را دارا هستند:

  • کافی شاپ: دارد
  • رختکن و دوش: دارد
  • خدمات عکاسی: دارد
  • مخاطب: بانوان و آقایان (به صورت مربی، سرویس و قایق جداگانه)
  • زمان: ۲۰ دقیقه (جمعاً با قایق‌سواری ۲ ساعت)
  • عمق غواصی در کیش : تا عمق ۸ متری
  • امکان استفاده از خدمات عکاسی و فیلمبرداری در زیر آب با پرداخت هزینۀ مجزا
  • ساعت کاری کلوپ‌ برای ارائۀ خدمات ۹ الی ۱۷ بعدازظهر است.
  • جهت خرید بلیت غواصی در کیش با تخفیف می‌توانید از لینک خرید بالای صفحه استفاده کنید.

«برای خرید بلیط اوشن پارک کیش با تخفیف می‌توانید از طریق وبسایت سفرساز اقدام کنید»

سایت های غواصی کیش

سایت‌های اصلی غواصی در کیش سایت‌های بیگ کورال ، کشتی یونانی ، سازه ها ، داما ، دشت جلبک ، ژوراسیک پارک ، کلبۀ هور و کشتی خرما هستند که هر کدام از کلوپ‌های معتبر تفریحات آبی که خدمات غواصی ارائه می‌دهند، بسته به سطح حرفه‌ای بودن گردشگر و شرایط آب و هوایی، مناسب‌ترین سایت را برای غواصی انتخاب می‌کنند.

استفاده از بلیط غواصی در جزیره کیش

پس از تکمیل مراحل خرید و پرداخت در سایت سفرساز، بلیط غواصی در جزیره کیش برای شما صادر می‌شود. شما می‌توانید در روز و ساعت مقرر درج‌شده روی بلیت‌تان به کلوپ موردنظر مراجعه کنید. با نشان‌دادن تصویر بلیت بر روی تلفن همراه به سمت رختکن هدایت می‌شوید. در آنجا پس از تعویض لباس و تجهیز، به همراه مربی آموزشی به سمت قایق هدایت می‌شوید. مربی و قایق و همچنین سایت غواصی در کیش برای بانوان و آقایان به صورت مجزا تعیین شده است، به همین دلیل خانم‌ها می‌توانند با خیال راحت از غواصی در جزیره کیش لذت ببرند.

«بلیط اسکوتر زیردریایی کیش با تخفیف ویژه را از طریق وبسایت سفرساز تهیه فرمایید.»

امکانات عکاسی و فیلمبرداری کلوپ‌های غواصی در جزیره کیش

شاید شما هم از آن دسته افراد باشید که دوست دارند از تجربۀ هر تفریح یا سرگرمی جدید، عکس و فیلم داشته باشند، خصوصاً عکس‌های سیر و گردش در دنیای زیر آب که هیجان خاص خود را دارد. به همین دلیل می‌توانید قبل از سوار شدن به قایق و اعزام به سایت غواصی، با پرداخت مبلغی جداگانه، خدمات عکاسی و فیلمبرداری در زیر آب را خریداری کنید و این تجربۀ بی‌نظیر خود را برای همیشه ثبت کنید.

شرایط سنی غواصی در جزیره کیش

غواصی در کیش محدودیت سنی ندارد و بسته به آمادگی بدنی فرد در هر سنی قابل اجراست. تجربۀ کودکان از دنیای زیر آب می‌تواند تا آخر عمر همراه آنها باشد؛ پس اگر کودکی دارد که از ماهی‌ها و مرجان‌ها نمی‌ترسد، این تفریح زیبا را از او دریغ نکنید. مرجان‌ های جزیره کیش بسیار زیبا، کم‌یاب و در نوع خود وصف‌نشدنی هستند. به همین دلیل است که کیش را جزیرۀ مرجانی می‌نامند. غواصی و شنا در لابه‌لای مرجان‌ها لطف و لذتی صدچندان دارد و همین امر نیز سایت‌های غواصی موجود در شرق جزیره را در تمام ایران منحصربه‌فرد کرده است. یکی دیگر از جاذبه ‌های جزیره کیش ماهی‌های رنگارنگ آن است که می‌توانید هنگام غواصی آنها را مشاهده کنید، در کنارشان شنا کنید و با آنها سلفی بگیرید!

«با پارک کیبل اسکی کیش در وبسایت سفرساز آشنا شوید»

غواصی کیش در ایام کرونا

هرچه برایتان از تجربۀ ناب و لذت غواصی در جزیره کیش بگوییم، کم گفته‌ایم. با فروکش‌کردن موج شدید کرونا تفریحات آبی کیش مانند قبل فعالیت دارند. کلوپ مرکز غواصی و دیگر کلوپ‌های آبی جزیره با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی و همچنین در اختیار قراردادن موسپیس (دهانۀ تنفسی) اختصاصی امکانات خوبی برای استفاده از این تفریح در زمان کرونا برای همگان فراهم کرده است.

تهیه بلیط غواصی کیش برای بانوان و آقایان

بلیط غواصی کیش با تخفیف در وبسایت سفرساز موجود است و به راحتی در دسترس شما قرار دارد. همچنین از آنجا که ممکن است در خصوص اتمام موجودی بلیط کلوپ موردنظر خود نگرانی داشته باشید، سفرساز امکان رزرو این تفریح را حتی از چند روز قبل برای شما فراهم کرده است. شما می‌توانید با انتخاب تاریخ، ساعت و کلوپ دلخواه خود، نسبت به تهیه بلیت غواصی کیش با تخفیف اقدام کنید. در صورت هرگونه پرسش احتمالی می‌توانید با شماره تلفن ۰۹۰۵۳۵۸۷۴۱۳ تماس بگیرید. اگر غواصی در جزیره کیش را امتحان کرده‌اید، تجربیات خود را حتماً با ما در قسمت نظرات در میان بگذارید.

 

 

آرشیو بلاگ